ENERJİ KİMLİK BELGESİNDE GÜVENİLİR VE PROFESYONEL ÇÖZÜM!  

2 MAYIS 2017 TARİHİNE KADAR TÜM MEVCUT BİNALAR İÇİN ZORUNLU OLAN ENERJİ KİMLİK BELGENİZE HIZLI, KOLAY VE PROFESYONEL HİZMET İLE SAHİP OLUN !

Hakkımızda

Ülkemizde kullanılan enerjinin yaklaşık %40’ı binalarda, %30’u sanayide ve %20’sini ulaşımda kullanılmaktadır.2011 yılında binalarda bu enerjinin azaltılması için Binalarda Enerji Performans Yönetmeliği yürürlüğe girmiştir.binaenerjikimlik.com, bu yönetmelik kapsamında mevcut ve yeni binalara enerji kimlik belgesi hizmetini güvenilir, kaliteli ve profesyonel olarak sunmaktadır.

EKB uzmanlarımız Çevre ve Şehircilik Bakanlığının eğitimlerinden başarılı şekilde geçen İnşaat Mühendisi ve Makine mühendislerinden oluşmaktadır.Binanız için hazırlanan EKB belgeleriniz profesyonel ekiplerin denetiminden geçirilerek “bep.gov.tr” adresinden onay alınarak hazırlanır.Hazırlanan EKB belgeleriniz hızlı ve güvenilir şekilde size teslim edilir.

Binaenerjikimlik.com, binalarda enerji verimliliği konuları üzerinde çalışarak, ithal olarak dışardan aldığımız Enerjiyi doğru kullanmak amacı ile çalışmalar yürütmekte, Türkiye’nin Enerji Verimliliği hedeflerine ulaşmasına çalışmaya katkı sağlama gayreti içindedir.